1000 Kč

1001 Kč

Diskusní fórum

Portál Češi v právu dává svým uživatelům možnost věcně diskutovat a sdílet své zkušenosti a názory na problematiku na kterou je portál zaměřen. Konkrétně jde zejména o otázky spojené s postavením věřitele a zajištěním a vymáháním jeho práv, problematiku uspořádání vztahů mezi věřiteli a dlužníky a související aktuality či legislativní novinky.

Pravidla diskusního fóra

  • Veškeré publikované příspěvky se musí vztahovat k problematice řešené na tomto portálu a specificky pak k tématu daného diskusního vlákna.
  • Diskuzi není dovoleno zaplavovat nerelevantními sděleními či komentáři s neustále stejným textem nebo stejným věcným obsahem.
  • Stejně tak není povoleno přidávat nerelevantní obrázkové materiály či grafické zvýrazňování textů (např. formou kapitálek) na úkor jiných příspěvků.
  • Každý diskutující je povinen respektovat ostatní uživatele diskusního fóra a dodržovat zásady slušné a věcné komunikace. Jakékoli urážky, provokace nebo agrese vůči ostatním diskutujícím jsou zde zakázány.
  • Zakázána je rovněž publikace příspěvků podněcujících k násilí či nenávisti ke konkrétním lidem, skupinám obyvatelstva, etnickým či náboženským skupinám, jakož i příspěvky obsahující obscenity.
  • V diskusi není povoleno jakýmkoliv způsobem propagovat komerční produkty či firmy, ani odkazovat na jiné stránky s komerčním obsahem. Výjimkou jsou situace, kdy se jedná o doporučení přímo související s podstatou diskuse.
  • Každý diskutující je zodpovědný za dodržování všech zákonů a právních norem České republiky.
  • Redakce Češi v právu si vyhrazuje právo smazat podle vlastního uvážení příspěvky, které nesouvisejí s problematikou řešenou na tomto portálu či jinak porušují pravidla diskusního fóra.
  • Portál Češi v právu nepřebírá zodpovědnost za obsah příspěvků, jejichž není autorem.
  • Vstupem do diskuse vyjadřujete svůj souhlas s výše uvedenými pravidly a zavazujete se k jejich dodržování.

Jak přispívat do diskuse

Pro vstup do diskuse se nejprve musíte zaregistrovat vytvořením uživatelského účtu, pod kterým budou zveřejňovány všechny vaše příspěvky. Uživatelé nemohou zakládat vlastní tematické skupiny, mohou ovšem v jednotlivých skupinách zakládat vlastní tematická vlákna, a iniciovat tak diskuzi na nové dílčí téma. V případě, že chcete diskutovat na téma, která nezapadá do žádné z vytvořených tematických skupin, napište nám na e-mailovou adresu info@cesivpravu.cz a my následně (za předpokladu relevantnosti dané problematiky) příslušnou tematickou skupinou založíme.